Scéna z filmu Nie je to film
Scéna z filmu Nie je to film
Scéna z filmu Nie je to film
Scéna z filmu Nie je to film
Zdielať cez
  • Facebook
  • Twitter

Nie je to film

Réžia
Rok výroby 
2011
Krajina pôvodu
  • Irán
Minutáž
78min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Nie je to film tajne prepašovaný na festival v Cannes, bol natočený s Džafarom Panahím v jeho teheránskom byte, kde slávny režisér čakal na rozhodnutie odvolacieho súdu. V jednom dni pil čaj, telefonoval, pozeral sa na televíziu, komentoval svoje natočené a nenatočené filmy a uvítal návštevu. Všetky najvšednejšie okamihy sa stávajú výnimočnými s vedomím rozsudku na šesť rokov väzenia a zákaz natáčať filmy po dobu dvadsiatich rokov.

Film bohužiaľ nie je k dispozícii :(

Je nám ľúto, ale tento film nie je vo Vašej krajine k dispozícií.

Detail filmu

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít