Scéna z filmu Cukr Blog
Scéna z filmu Cukr Blog
Scéna z filmu Cukr Blog
Scéna z filmu Cukr Blog
Scéna z filmu Cukr Blog
Zdielať cez
  • Facebook
  • Twitter

Cukr Blog

Réžia
Rok výroby 
2014
Krajina pôvodu
  • Česko
Minutáž
78min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Režisérka aktuálne ohrozená tehotenským diabetom je nútená zo dňa na deň prestať konzumovať rafinovaný cukor. Postihnutá abstinenčnými príznakmi zisťuje, aké obtiažne je zbaviť sa tejto návykovej látky a aké ťažké je nájsť na trhu potraviny, ktoré neobsahujú cukor. Režisérka investigatívne skúma dôsledky storočnej konzumácie cukru na jednotlivca a spoločnosť. Zisťuje, akú obrovskú moc má tento prášok v histórii i súčasnosti. Film sa pohybuje na hranici historického thrilleru, vedeckého pozorovania a sociálne angažovaného filmu.

Film bohužiaľ nie je k dispozícii :(

V našom aktuálnom programe ale objavíte ďalšie skvelé filmy.

Detail filmu

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít