Scéna z filmu Drobci: Poklad
Scéna z filmu Drobci: Poklad
Scéna z filmu Drobci: Poklad
Scéna z filmu Drobci: Poklad

Drobci: Poklad

Súrodenci Ben a Tom sú dvojica ako hrom. Málo spia a veľa vedia, ani chvíľu neobsedia... A neustále čosi vymýšľajú! Čo vymyslia naši drobci tentoraz?

Rozprávka z večerníčkového seriálu Drobci určená najmenším divákom a ich súrodencom.

Dvaja malí bratia sa hrajú a spoznávajú svet.

Tom sa nechce hrať s Benom, lebo si číta knihu o lovcoch pokladov. Ben sa rozhodne, že si nájde vlastný poklad a začne sa hrať na archeológa. Jeho výbava zaujme aj brata a vydajú sa hľadať poklad. Objavia tajný vchod do podzemia, preskúmajú starú banskú šachtu a nájdu naozajstnú kopu zlata. Lenže okrem zlata sa v baní objaví aj voda a Tom má čo robiť, aby zachránil brata, ktorý dostal zlatú horúčku. Drobci zistia, že najväčším pokladom je mať dobrého priateľa.

Ďalšie časti seriálu Drobci nájdete TU

Film bohužiaľ nie je k dispozícii :(

Je nám ľúto, ale tento film nie je vo Vašej krajine k dispozícií.

Réžia
Rok výroby
2019
Krajina pôvodu
  • Slovensko
Minutáž
8min 
Zvukové stopy 

Chcete byť pravidelne informovaní o novinkách v junior programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít