4 živly

Letný filmový festival 4 živly oslavuje štvrťstoročnicu s témou SVETLO. Ako malú ochutnávku vám prinášame výber filmov, ktoré vás naladia na túto filmovú oslavu.

Už 25. ročník čaká Letný filmový festival 4 živly, ktorý sa každoročne v prvej polovici augusta koná v Banskej Štiavnici. Obľúbeným sa stal nielen vďaka unikátnemu prostrediu baníckeho mestečka, ktoré zapĺňa filmovými projekciami a sprievodnými podujatiami, ale aj tematicky zostavovaným programom. Okrúhle výročie sa organizátori rozhodli osláviť témou SVETLO v dňoch 9.–13.augusta 2023.

O program venovaný rodinám sa aj tento rok postarajú Detské 4 živly. Najmladším filmovým fanúšikom a fanúšičkám ponúknu tematický výber filmov i tvorivú dielňu.

Neváhajte a zabezpečte si už dnes v predpredaji limitované festivalové akreditácie.

Vybrané filmy

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít