Výber filmov best of dafilms.sk roku 2023

Pozývame vás na najobľúbenejší program nášho portálu! Tento špeciál ste kurátorsky zostavili práve vy, naši diváci. Ohliadnite sa s nami za uplynulým filmovým rokom vo výbere tých najúspešnejších hraných, dokumentárnych a animovaných titulov.

Naši kurátori vám v roku 2023 predstavili vyše 200 nových filmov a desiatky programových špeciálov a tematických kolekcií. Programový špeciál Best of DAFilms 2023 tak predstavuje široký záber filmov, ktoré ste si na DAFilms obľúbili.

Vybrané filmy

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít