Valentín s hviezdičkou

Prírodný zákon hovorí, že medzi dvoma miestami s rozdielnym elektrickým potenciálom vzniká napätie. Zákon lásky tvrdí to isté o potenciáloch ľudských sŕdc. Ak sa stupňuje napätie, preskakuje iskra. A tá môže rovnako dobre zapáliť teplo rodinného krbu ako spaľujúci požiar vášne.

Ako valentínsky darček máme pre vás kolekciu filmov, nabitých sofistikovanou erotikou v réžii filmárov-provokatérov ako je Gaspar Noé, François Ozon, Chan-Wook Park či rafinovaný Gabriel Mascaro.

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít