31. Český lev

Už tradične vás pozývame na prehliadku najlepších českých filmov uplynulého roku. V spolupráci s ČFTA uvádzame filmy, ktoré zabojovali o 31. Českého leva. Až do 17. marca u nás môžete vidieť spolu 11 snímok vrátane dvoch víťazných.

Nájdete u nás víťazný krátky film Jan Hechta Atestace o stave českého zdravotníckeho systému a taktiež najnovšiu snímku Agnieszky Holland Hranica, ktorá si odniesla sošku za mimoriadny počin v oblasti audiovízie.

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít