31.ročník festivalu FEBIOFEST Bratislava opäť v duchu svojho hesla „zaostrí na dobrý film“ a prinesie zásadné novinky tejto sezóny vrátane filmov nominovaných na Oscara. Nalaďte sa s nami na kvalitný program festivalu s výberom titulov z predchádzajúceho jubilejného ročníka.

Medzinárodný filmový festival FEBIOFEST Bratislava sa uskutoční od 13. do 19. marca 2024 v zrekonštruovaných priestoroch Kina Lumière. Diváci sa môžu tešiť na sekcie – Bez limitov, Film plus, Zrkadlo minulosti, Filmový kabinet deťom aj na súťažnú sekciu krátkych a celovečerných filmov V strede Európy - z krajín V4, Rakúska a Ukrajiny. O najlepšom krátkom a celovečernom filme rozhodne medzinárodná porota v zložení dramaturgov z prestížnych zahraničných festivalov. Febiofest Bratislava je aj miestom stretnutia filmových profesionálov s odbornou verejnosťou. Po ôsmykrát sa na jeho pôde konajú Bratislava Industry Days, ktorých hlavným programom je prezentácia pripravovaných slovenských filmových projektov Works in Progress.

Výhodné festivalové permanentky na celý festival či len víkend si do 12.3. môžete zakúpiť v predpredaji tu.

Vybrané filmy

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít