Módne mýty a ikony

Čo o nás hovoria šaty, ktoré nosíme? Sú diktátom svojej doby? Prejaveným názorom? Sú výtvorom unikátnej vízie návrhárov? Alebo niečím, čoho sa môžeme zbaviť...

Vo výbere našich filmov nazrieme do životov veľkých návrhárskych mien ako McQueen či Yves Saint Laurent, ktorých vízie šokovali aj hýčkali svoje publikujum. Pousmejeme sa nad socialistickou predstavou krásy a luxusu v sérii reklám z 50tych rokov. A napokon dôjdeme aj k opačnému pólu - nahote, ktorá spochybní, či módu v živote skutočne potrebujeme.

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít