Fotografia nie je k dispozícii.

Barbora Kinkalová (Česko)

Barbora Kinkalová sa narodila v Prahe, po štúdiu filmovej a TV produkcie na FAMU (2003-2010) pracovala ako vedúca produkcie a výkonná producentka na viacerých dokumentárnych a hraných filmoch (s filmom "Karamazovi" Petra Zelenku získala v roku 2008 v rámci produkcie Čestmíra Kopeckého Českého leva za najlepší film roku). Pracovala i ako vedúca produkcie v Národním filmovém archivu. V roku 2017 založila spoločnosť Happy Film, ktorá sa zameriava na environmentálne témy.

Filmografia

  • Happy Farmers
    2018

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít