Fotografia nie je k dispozícii.

Sára Englišová (Česko)

Sára Englišová (1998) a Kateřina Tisová (1998) sú študentkami politológie na Karlovej Univerzite. Spolu založili projekt „Poezie ve městě žije”, vrámci ktorého uverejňujú na Instagrame úryvky z básní odfotografované prevažne v Prahe a postupne už aj v iných mestách a miestach. Snažia sa tak pomôcť ľuďom nájsť si cestu k poézií. Za svoj krátky film Bůh bez domu, dům bez Boha získali 3. miesto v súťaži My Street Films 2018.

Filmografia

  • Bůh bez domu, dům bez Boha
    2018

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít