Scéna z filmu Bůh bez domu, dům bez Boha
Scéna z filmu Bůh bez domu, dům bez Boha
Scéna z filmu Bůh bez domu, dům bez Boha
Zdielať cez
  • Facebook
  • Twitter

Bůh bez domu, dům bez Boha

Réžia
Rok výroby 
2018
Krajina pôvodu
  • Česko
Minutáž
11min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Pár krokov od hlavnej stanice sa pod magistrálou nachádza sociálne centrum Nádej pre ľudí bez domova. Už 25 rokov sa tam každý týždeň koná bohoslužba pod vedením kazateľa Petra Ševčíka. Ten sa označuje za misionára, ktorého Boh zoslal, aby šíril vieru medzi ľuďmi, na ktorých spoločnosť hľadí so zmesou súcitu a opovrhnutia.


Krátky film vznikol ako súčasť projektu My Street Films.

Detail filmu

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít