Fotografia nie je k dispozícii.

Daniel Svoreň (Slovensko)

Daniel Svoreň (1995) je čerstvým absolventom Ateliéru dokumentárnej tvorby na VŠMU. Štúdium ukončil dokumentárnym filmom s názvom Ideál. Počas štúdia sa zúčastnil projektu Looking China v Šanghaji, kde nakrútil dokument Only Persistance. Na študentskej stáži v Prahe pracoval na rešeršoch archívnych materiálov pre film Martina Palúcha - Odpočítavanie: Ivan Palúch. Spôsob vlastného vyjadrenia našiel aj vo fíčroch, medzi ktoré patrí aj jeho nateraz posledná tvorba Nech žije! Okrem toho sa venuje tvorbe video materiálov pre rôzne subjekty, ako Film Expanded, Literárny klub, a ďalšie.

Filmografia

  • Pandémia SK (dok. seriál)
    2021
  • Ideál
    2020
  • Ikony - Dušan Kuzma
    2020

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít