Fotografia nie je k dispozícii.

Julia Staniszewska (Poľsko)

Vizuálna umelkyňa a absolventka Školy výtvarných umení (ENSBA) v Paríži. Doktorandské štúdium absolvovala na Akadémii výtvarných umení vo Varšave. Jej diela boli vystavené okrem iného v múzeu Louvre v Paríži, PROGR v Berne, Centre súčasného umenia a Národnej galérii umenia Zachęta vo Varšave. Vo svojej najnovšej tvorbe sa snaží priblížiť zložité témy, často spojené s jej vlastnými zážitkami alebo zážitkami svojich blízkych. Snímka Three conversations on life je jej dokumentárny debut.

Filmografia

  • Three Conversations on Life
    2016

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít