Scéna z filmu Tri rozhovory o živote
Scéna z filmu Tri rozhovory o živote

Tri rozhovory o živote

Réžia
Rok výroby 
2016
Krajina pôvodu
  • Poľsko
Minutáž
25min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Zložitý rozhovor medzi matkou a dcérou. Matka je lekárka, veriaca žena a praktizujúca katolíčka. Dcéra je agnostička, ktorej deti sa narodili vďaka metóde umelého oplodnenia in vitro. Matka miluje svoje vnúčatá, ale nedokáže akceptovať tento spôsob asistovanej reprodukcie. Dcéra túži po tom, aby matka zmenila svoje presvedčenie. Matka je rozpoltená medzi láskou k dcére a ku vnúčatám a dogmami cirkvi. Bola by rada, keby sa jej dcéra pokúsila porozumieť. Film sa snaží porozumieť obom.

Detail filmu

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít