Fotografia nie je k dispozícii.

Dano Dekan (Slovensko)

Absolvent FMK UCM. Aj keď neštudoval réžiu, prirodzene sa k nej prepracoval cez svoje niekoľkoročné pôsobenie v produkcii spoločnosti Hitchhiker, kde sa okrem produkcie venoval aj strihu a postprodukcii. Reklamné spoty, ktoré režíroval, boli ocenené Bronzovým (2016, 2017), Strieborným (2013) a Zlatým Klincom (2017). Pre RTVS pripravoval znelku a nominačné dokrútky pre výročné filmové ceny Slnko v sieti 2016 a 2017. Pre Cenu Nadácie Tatra banky za umenie v rokoch 2015 a 2016 pripravoval dokrútky a nominačné dokumenty.

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít