Scéna z filmu IKONY - Iľja Skoček
Scéna z filmu IKONY - Iľja Skoček
Scéna z filmu IKONY - Iľja Skoček
Scéna z filmu IKONY - Iľja Skoček
Scéna z filmu IKONY - Iľja Skoček
Zdielať cez
  • Facebook
  • Twitter

IKONY - Iľja Skoček

Réžia
Rok výroby 
2020
Krajina pôvodu
  • Slovensko
Minutáž
26min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Iľja Skoček /1930 - 2022/ absolvoval po štúdiu v Bratislave a ročnej praxi v Stavoprojekte ďalšie štúdium v Prahe. Po nástupe do praxe sa venoval celému radu architektonických úloh spolu s architektmi Ferdinandom Končekom a Ľubomírom Titlom. V pomerne mladom veku sa im podarilo vyhrať architektonické súťaže na významné objekty, ale venovali sa aj obytnej výstavbe. V rokoch 1981 - 84 sa venoval urbanistickému projektu v Alžíri.

Detail filmu

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít