Fotografia nie je k dispozícii.

Soňa Maletzová (Slovensko)

Vyštudovala réžiu dokumentárneho filmu na pražskej FAMU. Jej absolventským filmom je portrét muzikanta Mariána Vargu. Spolu s malým štábom sledovala jeho posledné kroky viac ako dva roky. Ako fotografka získala niekoľko ocenení na prestížnej súťaži Slovak Press Photo. Spočiatku ju fascinovala „street fotografia“, v súčasnosti sa vo svojej tvorbe venuje prevažne portrétom, časo-zbernému dokumentu, videoklipom a filmu. Jej najnovším projektom je internetová relácia Fotka Je Mŕtva.

Foto: Ľuboš Pilc

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít