Scéna z filmu IKONY - Ján Miloslav Bahna
Scéna z filmu IKONY - Ján Miloslav Bahna
Scéna z filmu IKONY - Ján Miloslav Bahna

IKONY - Ján Miloslav Bahna

Réžia
Rok výroby 
2020
Krajina pôvodu
  • Slovensko
Minutáž
27min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Ján Miloslav Bahna /1944/ pracoval v Štátnom projektovom ústave obchodu, neskôr Projektovom ústave obchodu a cestovného ruchu, kde sa podieľal na projektoch stavieb pre obchod. Po roku 1989 založil vlastný projektový ateliér, navrhoval budovy pre banky a zaoberal sa aj projektovaním obnov diel medzivojnovej architektúry. Taktiež pôsobil na VŠVU a dodnes sa venuje publicistickej činnosti.

Detail filmu

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít