Fotografia nie je k dispozícii.

Paulína Mačáková (Slovensko)

Narodila sa a žije v Bratislave. Je absolventkou ateliéru Anny Daučíkovej na katedre Intermédií VŠVU. Už popri štúdiu pracovala pre rôzne produkčné spoločnosti na Slovensku a v Holandsku. Po škole prirodzene prešla od asistenčných, produkčných a postprodukčných pozícií k autorským projektom a réžii. Od roku 2012 sa venuje najmä réžii reklamných spotov pre slovenské a české produkcie a v roku 2014 založila produkciu Moiré.

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít