Fotografia nie je k dispozícii.

Peter Koštál (Slovensko)

Je absolventom priemyselného dizajnu na VŠVU, École des Beaux-Arts v Saint-Etienne vo Francúzsku a animovanej tvorby VŠMU, kde svoje štúdium ukončil animovaným filmom Anatómia myšlienky. Viac ako 20 rokov pracuje na obrazovej post-produkcii filmových, televíznych a reklamných projektov, od roku 2009 vo vlastnom štúdiu Ekran. Spolupracoval na projektoch Kataríny Kerekesovej (Mimi a Líza, Websterovci, Kamene) a na krátkych filmoch Ivany Šebestovej (Štyri, Sneh, Žltá). Od roku 2017 spolupracuje na projekte celovečerného animovaného filmu Umelohmotné nebo, ako šéf 3D post-produkcie.

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít