Fotografia nie je k dispozícii.

Martin Kohout (Česko)

Absolvent dokumentaristiky na FAMU, Martin Kohout, už predtým absolvoval odbor sociológia na FF UK, pričom témou jeho diplomovej práce bola kupónová privatizácia. Na MFDF Jihlava boli uvedené jeho študentské filmy JUDr. Michal Danišovič (2010) o príslušníkovi VB, ktorý zodpovedal za policajné zásahy počas Nežnej revolúcie, Neviditelná ruka trhu: Privatizace Barrandova (2012) a Česká cesta (2015).

Filmografia

 • Hlasy pro prezidenta aneb Pokus o kontrarevoluci
  2021
 • Česká cesta
  2015
 • Neviditelná ruka trhu: privatizace Barrandova
  2012 (študentský film)
 • JUDr. Michal Danišovič
  2010 (študentský film)
 • Chceme čistý boty
  2010 (študentský film)
 • Mravenci proti minulosti a přítomnosti
  2009 (študentský film)

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít