Fotografia nie je k dispozícii.

Sany (Česko)

Vyštudovala marketingovú komunikáciu. Aktívne sa podieľa na organizovaní kultúrnych akcií v Prahe a zahraničí. Produkovala niekoľko graffiti a street art festivalov. Je jednou z mála akívnych graffiti writeriek v Českej republike. Graffiti se venuje 14 rokov. Je členkou dvoch čisto ženských graffiti crew - Girl Power a PUFF.

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít