Fotografia nie je k dispozícii.

Jan Zajíček (Česko)

Jan Zajíček je absolvent FAMU, spoluautor cyklu dokumentárnych snímok KMENY, držiteľ mnohých cien za videoklipy. Reprezentoval ČR v USA, Nemecku, Taliansku či Šanghaji. Je dlhoročným členom rapovej skupiny WWW a jedným z priekopníkov graffiti v Českej republike, ktorý maľoval pod menom Skarf a patrí do TCP a ABC crew.

Filmografia

 • Girl Power
  2016
 • Kmeny
  2015
 • Off Off
  2003
 • Operace IN/OUT
  2003
 • Konec jedince
  2002

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít