Scéna z filmu Nerodič
Scéna z filmu Nerodič
Scéna z filmu Nerodič
Scéna z filmu Nerodič
Scéna z filmu Nerodič
Zdielať cez
  • Facebook
  • Twitter

Nerodič

Réžia
Rok výroby 
2017
Krajina pôvodu
  • Česko
Minutáž
83min 
Zvukové stopy 

Dokumentárna sonda do súčasnej podoby rodiny tematicky nadväzuje na režisérkin film Generácia Singles. Na pôdoryse šiestich odlišných príbehov prezentuje názory a predstavy o partnerstve a rodičovstve. Ako funguje striedavá starostlivosť? Ako vychováva deti singl rodič alebo lesbický pár? Ako to chodí v zloženej (nazývanej aj patchworkovej) rodine, v rodine s adoptovanými deťmi, alebo u ľudí, ktorí sa rozhodli deti vôbec nemať?

V intímnych výpovediach pred kamerou vysvetľujú účinkujúci svoje viac či menej dobrovoľné životné rozhodnutia a s dávkou sebareflexie sa zamýšľajú nad príčinami a následkami (ne)funkčnosti vlastnej rodiny alebo partnerského vzťahu.

Film bohužiaľ nie je k dispozícii :(

Je nám ľúto, ale tento film nie je vo Vašej krajine k dispozícií.

Detail filmu

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít