Scéna z filmu Home

Home

Réžia
Rok výroby 
2017
Krajina pôvodu
  • Česko
Minutáž
2min 
Zvukové stopy 

Artefakty privátneho priestoru sa v 3D stvárnení počítačovou grafikou stávajú znakmi, ktoré ukazujú domov nielen ako zbierku ikonických predmetov, ale aj osobných príbehov, ktoré sa k nim viažu. Domov v tomto zmysle môže byť definovaný aj cez rituál prezúvania sa pri vstupe do intímnej súkromnej zóny, ktorú si týmto spôsobom chránime.

Detail filmu

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít