Scéna z filmu Denník plavby Moniky Kompaníkovej
Zdielať cez
  • Facebook
  • Twitter

Denník plavby Moniky Kompaníkovej

Réžia
Rok výroby 
2015
Krajina pôvodu
  • Slovensko
Minutáž
52min 
Zvukové stopy 

Monika Kompaníková získala v roku 2011 cenu Anasoft litera za román Piata loď. Jej rovnomennú a divácky úspešnú filmovú adaptácia nakrútila Iveta Grófová v roku 2017. Medzitým spolu, počas festivalu Mesiac autorského čítania, cestovali naprieč slovenskou, českou a poľskou krajinou a toto dokumentárne roadmovie zachytáva ich putovanie, rozhovory a čítanie pred rôznym publikom.

Film bohužiaľ nie je k dispozícii :(

Je nám ľúto, ale tento film nie je vo Vašej krajine k dispozícií.

Detail filmu

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít