Spoločne to zvládneme. Predĺžili sme 40% zľavu na ročné predplatné do 31. mája.

Denník plavby Moniky Kompaníkovej

Réžia
Rok výroby
2015
Krajina pôvodu
  • Slovensko
Minutáž
52min
Zvukové stopy
Titulky

Monika Kompaníková získala v roku 2011 cenu Anasoft litera za román Piata loď. Jej rovnomennú a divácky úspešnú filmovú adaptácia nakrútila Iveta Grófová v roku 2017. Medzitým spolu, počas festivalu Mesiac autorského čítania, cestovali naprieč slovenskou, českou a poľskou krajinou a toto dokumentárne roadmovie zachytáva ich putovanie, rozhovory a čítanie pred rôznym publikom.

Detail filmu

Komentáre

Pre pridanie komentára sa prosím najskôr prihláste alebo zaregistrujte.

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air, z.s. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.