Denník plavby Moniky Kompaníkovej

Réžia
Rok výroby 
2015
Krajina pôvodu
  • Slovensko
Minutáž
52min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Monika Kompaníková získala v roku 2011 cenu Anasoft litera za román Piata loď. Jej rovnomennú a divácky úspešnú filmovú adaptácia nakrútila Iveta Grófová v roku 2017. Medzitým spolu, počas festivalu Mesiac autorského čítania, cestovali naprieč slovenskou, českou a poľskou krajinou a toto dokumentárne roadmovie zachytáva ich putovanie, rozhovory a čítanie pred rôznym publikom.

Detail filmu

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít