Scéna z filmu Deti flamenca
Scéna z filmu Deti flamenca
Scéna z filmu Deti flamenca
Scéna z filmu Deti flamenca
Scéna z filmu Deti flamenca
Zdielať cez
  • Facebook
  • Twitter

Deti flamenca

Réžia
Rok výroby 
2013
Krajina pôvodu
  • Česko
Minutáž
52min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Amos a Abraham - dvaja dvanásťroční chlapci, dva výnimočné hudobné talenty z dvoch rozdielnych svetov. Intímny pohľad na detstvo fenomenálneho gitaristu Amos Loru a flamencového speváka Abraháma Motosa z komunity španielskych Gitanos na periférii Madridu. Pútavý príbeh o detskej sláve, ceste, ktorá k nej vedie a fascinujúcej subkultúre flamenca.

Detail filmu

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít