Scéna z filmu Mitsu
Scéna z filmu Mitsu
Scéna z filmu Mitsu
Scéna z filmu Mitsu
Scéna z filmu Mitsu

Mitsu

Réžia
Rok výroby 
2018
Krajina pôvodu
  • Česko
Minutáž
14min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Grófka Mitsuko Maria Thekla Coudenhove-Kalergi bola prvou Japonkou, ktorá na prelome 19. storočia prišla do Európy. Žila v Čechách, v blízkosti bavorských hraníc, kde spravovala Poběžovický zámok, majetok po svojom zosnulom manželovi, grófovi Heinrichovi Coudenhove-Kalergi. Bola to silná a vzdelaná žena, ktorú však prenasledoval smútok za rodným krajom. Filmové rozprávanie je voľne inšpirované historickými prameňmi, od ktorých sa odráža jedinečná autorská imaginácia Marka Thera, s jeho osvedčeným citom pre tajomstvo a rozprávanie v náznakoch.

Film bohužiaľ nie je k dispozícii :(

Je nám ľúto, ale tento film nie je vo Vašej krajine k dispozícií.

Detail filmu

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít