Scéna z filmu Dcéra
Scéna z filmu Dcéra
Scéna z filmu Dcéra
Zdielať cez
  • Facebook
  • Twitter

Dcéra

Réžia
Rok výroby 
2019
Krajina pôvodu
  • Česko
Minutáž
15min 

Mladé dievča v sebe ukrýva spomienku na bolestnú udalosť, keď ako malá priniesla domov ranené vtáča a otec si jej pocity a túžbu po pochopení v návale starostí nevšimol. Dievča reakcie svojho otca vnímalo ako jeho ľahostajnosť a uzavrelo sa do svojho vnútorného sveta s nevyslovenou túžbou po otcovej láske a jej prejavoch. Od tohto okamžiku sa s otcom stále viac a viac sebe vzďaľovali a ako dospelá už nie je schopná prijať prejavy jeho lásky. Otec trpiaci pocitom viny hľadá cestu k vlastnej dcére a snaží sa získať späť stratený vzťah.

Detail filmu

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít