Scéna z filmu Chci tě, jestli to dokážeš
Scéna z filmu Chci tě, jestli to dokážeš
Scéna z filmu Chci tě, jestli to dokážeš
Scéna z filmu Chci tě, jestli to dokážeš
Scéna z filmu Chci tě, jestli to dokážeš
Zdielať cez
  • Facebook
  • Twitter

Chci tě, jestli to dokážeš

Réžia
Rok výroby 
2019
Krajina pôvodu
  • Česko
Minutáž
86min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Osud k Jane nebol dvakrát láskavý. Detská mozgová obrna jej životný priestor zúžila na lôžko a 28 ročné dievča potrebuje neustálu pomoc svojich blízkych, ktorí majú ale sami dosť starostí. Matka Martina sa stretáva so zložitou sociálnou situáciou a alkoholom, sestra Kateřina je nevidiaca. Z tejto zdanlivo stiesňujúcej konštelácie vyrastá emotívne silný, no nesentimentálny príbeh o húževnatosti, nezlomnom optimizme a potrebe ľudskej blízkosti. Jana sa napriek svojim limitom usiluje o slobodu a sexuálne naplnenie. A aj keď sa sama takmer nemôže hýbať, neúnavne uvádza do pohybu ľudí i udalosti okolo seba. Film Dagmar Smržovej tvorí autentickú, vášnivú a vtipnú mozaiku rôznorodých ľudských typov, ktorých spája túžba po láske a prijatí.

V spolupráci s

  • Artcam

Film bohužiaľ nie je k dispozícii :(

Je nám ľúto, ale tento film nie je vo Vašej krajine k dispozícií.

Detail filmu

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít