Scéna z filmu Šťastně až na věky
Scéna z filmu Šťastně až na věky
Scéna z filmu Šťastně až na věky
Scéna z filmu Šťastně až na věky
Scéna z filmu Šťastně až na věky
Zdielať cez
  • Facebook
  • Twitter

Šťastně až na věky

Réžia
Rok výroby 
2022
Krajina pôvodu
  • Česko
Minutáž
98min 
Zvukové stopy 

Dokument režisérky Jany Počtovej mapuje rôzne podoby vzťahov a lásky v dnešnom svete. Snímka prinesie päť príbehov, v ktorých ľudia hľadajú šťastie, lásku, sex a partnerský život inak, než je bežné. Polyamoriu, otvorený vzťah, lásku cez internet alebo dlhoročný vzťah so zadaným partnerom dopĺňa silne veriaca dvojica v monogamnom spolužití.

Film bohužiaľ nie je k dispozícii :(

Je nám ľúto, ale tento film nie je vo Vašej krajine k dispozícií.

Detail filmu

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít