Scéna z filmu V sieti: Za školou
Scéna z filmu V sieti: Za školou
Scéna z filmu V sieti: Za školou
Scéna z filmu V sieti: Za školou
Scéna z filmu V sieti: Za školou
Zdielať cez
  • Facebook
  • Twitter

V sieti: Za školou

Réžia
Rok výroby 
2019
Krajina pôvodu
  • Česko
  • Slovensko
Minutáž
63min 
Zvukové stopy 

Tri dospelé herečky, ktoré vyzerajú na 12 rokov, sa pripoja na sociálne siete, aby v priamom prenose zažili, čo sa deje v online svete.

Špeciálna verzia filmu V sieti určená pre divákov od 12 rokov. Tri dospelé herečky, ktoré vyzerajú na 12 rokov, sa pripoja na sociálne siete, aby v priamom prenose zažili, čo sa deje v online svete. V kópiách detských izieb chatujú a skypujú s mužmi, ktorí si ich na nete našli a napísali im. Drvivá väčšina týchto mužov požaduje sex cez webkameru alebo posiela erotické fotografie a videá. Herečky dokonca zažívajú vyhrážanie a vydieranie. Najsilnejšie momenty z oficiálnej celovečernej verzie dokumentárneho filmu sú doplnené o praktické rady, návody a komentáre herečiek, ktoré si skúsenosťami so sexuálnym obťažovaním na internete sami prešli.

Film bohužiaľ nie je k dispozícii :(

Je nám ľúto, ale tento film nie je vo Vašej krajine k dispozícií.

Detail filmu

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít