Scéna z filmu Rozkoš
Scéna z filmu Rozkoš
Scéna z filmu Rozkoš
Scéna z filmu Rozkoš
Scéna z filmu Rozkoš
Zdielať cez
  • Facebook
  • Twitter

Rozkoš

Réžia
Rok výroby 
2013
Krajina pôvodu
  • Česko
Minutáž
106min 
Zvukové stopy 

Posadnutosť láskou, posadnutosť umením, posadnutosť originalitou, posadnutosť napodobňovaním, posadnutosť úspechom, posadnutosť peniazmi a… posadnutosť sám sebou.
Keď človek nad touto posadnutosťou stratí racionálny nadhľad, vedie to k jeho trápeniu či dokonca zániku. Vášne ním zmietajú, vláčia ho po cestách-necestách, ale len pri tomto „vláčení“ môže zažiť rozkoš, o ktorú v živote ide.

V centre príbehu stojí mladá filmová strihačka Milena, zamilovaná do prekladateľa a tlmočníka Vladimíra. Ich vzťah sa realizuje predovšetkým prostredníctvom mobilných sms správ, od ktorých sú obaja závislí. V Mileninom živote hrá tento vzťah podstatnejšiu úlohu, no sama nevie, či ide naozaj o lásku alebo len o zvyk. Elektronický kontakt, taký typický pre súčasnú spoločnosť, umožňuje aj malé klamstvá, ktoré vždy odhalí, no nedokáže z nich vyvodiť rezolútny záver. Radšej klamaná ako osamelá...

Film bohužiaľ nie je k dispozícii :(

Je nám ľúto, ale tento film nie je vo Vašej krajine k dispozícií.

Detail filmu

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít