Quantum

Réžia
Rok výroby 
2015
Krajina pôvodu
  • Taliansko
  • Nemecko
Minutáž
8min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Záhyby tieňov scenérie mesta, ktorá pôsobí skôr ako urbanistický model, zakrývajú vybrané oblasti v blízkych i vzdialených plánoch kompozície. Veci a dianie pred statickou kamerou sa tak ukazujú len čiastkovým spôsobom. Selektívnosť nášho vnímanie neustále pripomína aj zvuková stopa prepínajúca medzi takmer autentickými ozvenami pozorovaného prostredia a opernou hudbou. Prechádzajúce auto či otvárané okenice a okná sú neprehliadnuteľnými aktivitami svedčiacimi o životnosti tohto obrazu nasvieteného reflektormi v popredí. MFDF Ji.hlava

Film bohužiaľ nie je k dispozícii :(

V našom aktuálnom programe ale objavíte ďalšie skvelé filmy.

Detail filmu

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít