V kuchyni

Gastronómia patrí k obľúbeným témam: radi sa rozprávame o dobrom jedle, spájame si s ním príjemné spomienky, či spoznávame iné kultúry. Kulinársky svet však v sebe dokáže skrývať aj dramatické príbehy, ktoré odkrývajú tajomstvá osobnej, rodinnej či národnej histórie.

Jedlo má moc ľudí spájať, a tak prijmite naše pozvanie do prostredia kuchyne, kde pre vás kuchári vymýšľajú nové recepty - Umenie jesť a milovať, kde sa varia dejiny - Bistro Ramen, Ako sa varia dejiny, ale aj pečú romantické filmové príbehy - #somtu, Milá Sára, a pod pokrievkami buble silný vývar okorenený štipkou bolesti i priateľstva - Bod varu, Adam. Nalejte si teda dobré víno a pustite sa do jedla.

Vybrané filmy

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít