Scéna z filmu Loli paradička
Scéna z filmu Loli paradička
Scéna z filmu Loli paradička
Scéna z filmu Loli paradička
Scéna z filmu Loli paradička
Zdielať cez
  • Facebook
  • Twitter

Loli paradička

Réžia
Rok výroby 
2019
Krajina pôvodu
  • Slovensko
Minutáž
88min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Romantická komédia o ľúbostnom vzťahu dvoch atypických postavičiek z východného Slovenska – hendikepovaného jarmočného predavača cukroviniek Milana a peknej, naivnej mladej Rómky Veronky, je nakrútený v šarišskom nárečí a rómčine. Smiešno-smutný príbeh o nádeji a trpkosti života nerozpráva len o láske, ale aj o tolerancii, inakosti a jej akceptovaní.

Film vznikol v malej produkčnej spoločnosti otca a súrodencov Staviarskych.

Detail filmu

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít