Filmové cukrovinky

Či už máte radi tradičné štedráky, medovníky od babičky alebo makové bobaľky, najlepšie vám bude chutiť pri sledovaní našej sviatočnej filmovej nádielky, z ktorej vám v krku nezaskočí. A keď, tak iba ak od smiechu.

Vyberať môžete z mnohých chutí, vôní i tvarov. Ráno všetkým spánku chtivým rodičom prídu isto vhod recepty Maškrtných medveďov a Mavky: Strážkyne lesa. Na desiatu servíruje sladké pečivo Audrey Tautou - v role pomocníčky Santa Clausa vo filme Vianoce a spol., ako dezert ochutnajte s Princom mamáčikom linecké kolieska. A pred večerou sa vás o výhodách sladkej bezmäsitej kuchyne pokúsi presvedčiť Gunda. Až večer uložíte deti, bude tá pravá chvíľa siahnuť spolu s Pachom po frndžalici a po kokosových guľkách Rafaelo so skutočným Raffaelom. Či už budete ochutnávať postupne, alebo našu kolekciu zhltnete naraz, v jednom máte istotu - z týchto cukroviniek vám zle nebude.

Vybrané filmy

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít