Diskusia o filme Planéta Praha

Réžia

15.12.2022, 20:00

V ďalšom diele DAFilms naživo sa budeme rozpráavať s režisérom Janom Hoškom o jeho celovečernom dokumente Planéta Praha.

Jan Hošek vyštudoval systematickú biológiu na Prírodovedeckej fakulte UK a zároveň aj dokumentárny film na FAMU. Ako zúročil svoje vzdelanie a skúsenosti zo zákaziek pre televíziu aj Ministerstvo životného prostredia pri nakrúcaní celovečerného rodinného dokumentu Planéta Praha? Aké je to hľadať zvieracích susedov v betónovej džungli hlavného mesta Českej republiky? Akú úlohu zohrávajú najnovšie technológie pri sledovaní plachých zvierat? Režiséra sa bude pýtať moderátor Petr Vizina vo štvrtok 15. decembra od 20:00 online tu na našom webe a tiež na našej FB stránke. Otázky môžete klásť do chatu.

Archív živého vysielania

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít