Diskusia o filme Chci tě, jestli to dokážeš

Réžia

16.09.2021, 20:00

O krehkej hranici sexu, dotyku, lásky a rodičovského prijatia. Zapojte sa do diskusie s režisérkou Dagmar Smržovou a protagonistkami jej filmu Chci tě, jestli to dokážeš.

Dagmar Smržová sa dlhodobo venuje dokumentovaniu života hendikepovaných ľudí. Tentoraz sa vo filme Chci tě, jestli to dokážeš, ktorý do českých kín prilákal mnoho divákov, dotkla otázky sexuálnej asistencie určenej pre hendikepované ženy.

Do diskusie, ktorú moderuje Petr Vizina /CZ/ a Kristína Kudelová /SK/ prijala pozvanie režisérka a dve hlavné protagonistky - Jana, 28 ročná žena s diagnózou DMO a ťažkej skoliózy a jej matka Martina.

Film Chci tě, jesti to dokážeš uvádzame v exkluzívnej slovenskej online premiére.

Archív živého vysielania

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít