Diskusia o filme Arvéd

29.03.2023, 20:00

Ondřej Mikula (Aid Kid) patrí k najznámejším predstaviteľom elektronickej hudby v Čechách. Spolu s Jonatánom Pastirčákom (Pjoni) je čerstvým držiteľom Českého leva za najlepšiu hudbu k filmu Vojtěcha Maška Arvéd.

Aké to bolo skladať prvýkrát hudbu k celovečernému hranému filmu, čo ho zaujalo na Arvédovi a ako sa mu podarilo preniknúť do konzervatívneho prostredia českého filmu? Ako vyzerala spolupráca na komponovaní hudby v tandeme a ako hudobníkov inšpirovali vŕzgajúce dvere? V ďalšom dieli DAFilms Naživo sa bude pýtať Táňa Zabloudilová.

Archív živého vysielania

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít