Diskusia o filme Osobní život díry

Réžia

02.04.2021, 20:00

Prinášame vám exkluzívny živý stream s filozofom Miroslavom Petříčkom, režisérom Ondřejom Vavrečkom a dokumentaristkou a dekankou FAMU Andreou Slovákovou. Diskusiu bude moderovať Petr Vizina.

Čo je to svet? A ako sa vysporiadať s jeho nedokonalosťami, medzerami a dierami? Na tieto otázky hľadá odpovede režisér Ondřej Vavrečka vo svojom najnovšom filme Osobní život díry. Hľadať ďalšie odpovede bude spoločne s filozofom Miroslavom Petříčkom v našom exkluzívnom živom streame. Pozvanie prijala aj dokumentaristka Andrea Slováková, ktorej krátky film Pět set plošin uvádzame ako predfilm. Diskusiou vás bude sprevádzať moderátor a novinár Petr Vizina.

Archív živého vysielania

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít