28. Český lev: Diskusia s Martinom Vadasom

Réžia

23.02.2021, 20:30

Živý stream rozhovoru s režisérom Martinom Vadasom, ktorý je nominovaný na 28. Českého leva v kategórii Najlepší dokumentárny film za snímku Kto jinému jámu - Rudolf Slánský. Diskusiu moderuje Petr Vizina.

Exkluzívne živé streamy s režisérmi hraných a dokumentárnych filmov nominovaných na Českého leva vám prinášame ako súčasť programového špeciálu 28. Český lev. Každý všedný deň od 22. februára do 5. marca sa aj vy môžete zapojiť do diskusie s filmovými tvorcami. Vaše otázky nám môžete posielať do chatu alebo ich klásť počas streamu v komentároch na facebooku.

Archív živého vysielania

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít