Diskusia k filmu Arvéd

Réžia

20.12.2022, 20:00

Vojtech Mašek je režisérom mysteriózneho psychologického filmu Arvéd. Okrem toho je aj scenáristom, dramaturgom a spisovateľom, komiksovým a divadelným autorom aj zakladateľom internetového fenoménu Recykliteratúra.

Ako si ho našla téma démonického kolaboranta Jiřího Arvéda Smíchovského? Má on sám vzťah k okultizmu? Akú úlohu zohráva medzi jeho mnohými vyjadrovacími prostriedkami práve film? V ďalšom diele DAFilms Naživo sa bude pýtať Táňa Zabloudilová.

Archív živého vysielania

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít