Diskusia o filme Raj na zemi

Réžia

16.11.2021, 17:00

Film Raj na zemi je intímnym portrétom známeho fotografa a reportéra Andreja Bána, ktorý by nevznikol bez blízkeho vzťahu s režisérom Jarom Vojtekom. Pozývame vás pripojiť sa k ich otvorenému dialógu v živom streame diskusie k filmu.

Dokumentarista Jaro Vojtek vo svojom najnovšom filme Raj na zemi sprevádza Andreja Bána na jeho cestách do epicentier krízových oblastí. Zatiaľ čo Andrej Bán vo svojich fotografiách zachytáva ťažké osudy ľudí, Jaro Vojtek ako režisér, ale najmä ako priateľ zachytáva jeho zápas so samotou a vnútorným nepokojom. Diskusiu moderuje Lenka Bednárová/SK z Rádia FM a Jitka Kostelníková/CZ z Českého rozhlasu Vltava.

Ďakujeme našim partnerom - Denník N, .týždeň a Klub pod lampou.

Archív živého vysielania

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít