Diskusia o filmovej produkcii

27.03.2023, 20:00

Pavla Janoušková Kubečková je česká filmová producentka mnohých dokumentárnych filmov, spolupracovala aj na minisériách Horiaci ker Agnieszky Hollandovej a Pustina. Čerstvo získala Českého leva za televíznu minisériu Podezření.

Svojou emotívnou ďakovnou rečou na slávnostnom odovzdávaní cien, v ktorej sa vyjadrila k úlohe mladých producentiek v súčasnej audiovízii, vyvolala silnú odozvu v profesijnej komunite. Na dafilms.sk sa môžete pozrieť na jej filmy Bratstvo, Jednotka intenzívneho života a Lovu zdar!. Ďalší diel DAFilms Naživo bude moderovať Ondřej Cihlář.

Archív živého vysielania

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít