Diskusia k retrospektíve Roberta Minerviniho (EN)

Réžia

19.05.2021, 19:00

V ďalšom diele našich diskusií vás zoznámime s talianskym režisérom Robertom Minervinim. Filmár, ktorý za svoj posledný film získal rovno päť cien na festivale v Benátkach, bude o svojej tvorbe hovoriť s uznávaným kritikom a umeleckým riaditeľom festivalu v Locarne Gionom Nazzarom.

Diskusiu s režisérom uvádzame pri príležitosti prehliadky jeho filmov, ktoré môžete nájsť v našom programovom špeciály Roberto Minervini: Nepokojné srdce Ameriky. Diskusia prebehne v anglickom jazyku.

V sérii živých streamov vám pravidelne prinášame rozhovory s režisérmi, ktorí momentálne hýbu svetovou kinematografiou. Spoznajte aj vy osobne tohto inšpiratívneho filmára.

Archív živého vysielania

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít